הלוואה מימון לעסק

פתרונות אשראי וסליקה לעסקים

פתיחת עסק חדש הוא תהליך מורכב ומלא באתגרים. יש לפתוח את כל התיקים הנחוצים במוסדות הממשלתיים, ליצור תכנית עסקית טובה וכמובן להשקיע לא מעט זמן בניהול הצד הפיננסי והכלכלי של העסק. ניהול כספים נכון לרוב הוא מה שיגרום לעסק שלך להצליח: תכנון ובקרה של תקציב ומרכזי רווח, מוצרים, שירותים וכדומה.

הלוואות לעסקים קטנים

כמעט כל עסק זקוק להלוואה או מימון בשלב כזה או אחר, אם זה על מנת לשווק את עצמו, לרכוש ציוד או סחורה, מיתוג וכדומה.

כיום ישנן כמה דרכים לקבל הלוואה לעסק:

  • הלוואה בנקאית – הלווה מקבל את הסכום המוסכם מהבנק ומחזיר אותו בהתאם לתנאי ההלוואה בתוספת ריבית (קבועה או משתנה). כיום כל הבנקים בישראל מציעים הלוואות לעסקים.
  • הלוואה חוץ בנקאית – הלוואה אשר מוענקת ללווים על ידי מוסדות פיננסיים שונים אשר אינם בנקים. חברות כאלה יכולות להיות חברות פיננסיות כמו מימון ישיר, חברות האשראי וחברות ביטוח.
  • P2P – הלוואות חברתיות – הלוואות המאפשרות למלווים וללווים לפעול באופן עצמאי ללא תיווך בנקאי. אנשים פרטיים יכולים להלוות לאנשים פרטיים אחרים.

סליקת אשראי לעסקים קטנים – CreditPay

סליקת כרטיסי אשראי היא פעולת חיוב כרטיס האשראי של הלקוח וקבלת תשלום לעסקה ישירות לחשבון הבנק של העסק שלך.

למה זה חשוב? בישראל כיום רוב העסקאות מבוצעות ע”י כרטיסי אשראי, לכן חשוב לאפשר ללקוח שלך לשלם בדרך הנוחה לו ביותר.

חברת CreditPay היא חברה אשר משווקת פתרונות מתקדמים לסליקת כרטיסי אשראי לעסקים. ניהול נכון ומערכות מתאימות, הם אלה שיובילו את העסק לצמוח ולהכניס הכנסות גבוהות. החברה מאפשרת ללקוח לשלם גם באמצעות שירותי סליקה באינטרנט וגם מסוף אשראי נייח הממוקם בקופות העסק.

לסיכום, ניהול כלכלי נכון של העסק, הוא זה שיגרום להצלחתו. חשוב להשתמש בכלים הטובים ביותר שקיימים בשוק לשם כך. השוו בין נותני ההלוואות השונות, בדקו מהי ההלוואה המתאימה לכם ביותר, אפשרו ללקוח שלכם לשלם בדרך הנוחה לו ביותר ועזרו לעסק שלכם לצמוח.