לרשותכם עומדים מספר דגמים של מכשירי סליקה בתקן  EMV המאושרים ע”י חברת שב”א וחברות האשראי.

כל מכשיר מיועד לתפעול וחיבור שונה אל מערכת הסליקה של חברות האשראי.

פינפד לקופה רושמת או סליקה במחשב

מכשיר PinPad EMV דגם CP320

מתחבר בחיבור USB או דרך הרשת למחשב/קופה רושמת לצורך ביצוע עסקה, נדרשת תוכנת סליקה במחשב/קופה רושמת

מכשיר סליקה שולחני עם מגן פרטיות

מסוף Terminal EMV CP520

מתחבר לרשת או בחיבור תקשורת סלולרי מכשיר עצמאי – אין צורך בתוכנת סליקה נוספת או במחשב/קופה כולל מדפסת להדפסת פתקית ללקוח ודוחות

מכשיר סליקה נייח שולחני

מסוף Terminal EMV נייד עם סוללה נטענת CP525

חיבור תקשורת סלולרי ו-WIFI לא דורש חיבור לחשמל בזמן העבודה (רק לטעינת המכשיר) מכשיר עצמאי – אין צורך בתוכנת סליקה נוספת או במחשב/קופה כולל מדפסת להדפסת פתקית ללקוח ודוחות

מכשיר סליקה נייד CHIP SMART CARD EMV

מכשיר EMV PinPad Mobile נייד קטן CP110

כולל סוללה נטענת גדולה המאפשרת עבודה ממושכת מיועד לסליקה באמצעות טלפון חכם/TABLET (IPHONE או אנדרואיד) חיבור BLUETOOTH מאובטח מבנה מוקשח במיוחד להגנה מפני נפילות/זעזועים דורש אפליקציה מתאימה בטלפון החכם

מסוף אשראי EMV מסך מגע גדול דגם CP720

מסוף אשראי EMV מסך 7" דגם CP700

מתחבר לרשת או בחיבור תקשורת סלולרי כולל רמקול ומיקרופון מתאים להקרנת פרסומות חיבור למגירת כסף ומדפסת

מכשיר סליקה מתקדם לחוויית קניה מוצלחת

אנו בCreditPay – יודעים שלא ניתן להפריז בחשיבותם של פתרונות סליקה מתקדמים, יעילים, מהירים, מאובטחים וידידותיים למבצע החיוב וללקוח גם יחד. אין די בכך שהמכשירים יעמדו בתקני EMV ויהיו מאושרים לשימוש על ידי חברת שב”א וכל חברות האשראי, רק מכשיר סליקה המבטיח ביצוע חיוב מהיר ונוח יאפשר לכם להעניק ללקוחותיכם חווית קניה מושלמת.
כל דגמי מסופי הסליקה שבחרנו לייבא ולמכור הם מן המתקדמים ביותר מסוגם בעולם. לכל בית עסק מאפיינים משלו, אנו ערוכים לספק פתרונות סליקה מושלמים המתאימים ככפפה לכל בית עסק על צרכיו הייחודיים.

בין מגוון המכשירים שאנו מציעים ישנם מסופי סליקה ניידים, עצמאיים לחלוטין המופעלים בסוללה נטענת ומשדרים נתונים בתקשורת WiFi, תוכלו למצוא גם מכשירים העושים שימוש בחיבור סלולרי, כאלה המתממשקים לרשת המחשבים בבית העסק, לקופה רושמת ועוד.
מי שצריכים לבצע חיוב באשראי תוך הדפסת פתקיות לתיעוד העסקה והחתמת הלקוח יוכלו לבחור בין דגמים הכוללים מדפסת. למי שמעוניינים לבצע סליקה במכשירי קצה כגון טאבלט או טלפון חכם אנו מציעים מסוף אשראי המתחבר למכשירי הקצה באמצעות תקשורת Bluetooth מאובטחת.

הניסיון העצום שצברנו והאופן בו אנו מקפידים להישאר בחזית הטכנולוגיה מבטיחים שפתרונות הסליקה שאנו מציעים הם הטובים ביותר בנמצא. המומחים שלנו בוחרים עבורכם את הדגמים המוצלחים ביותר ויידעו להתאים גם לכם את המכשיר המספק פתרון מושלם לכל צרכי הסליקה שלכם.
הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל עניין הנוגע למסופי סליקה, מכשירים ופתרונות סליקה מתקדמים.
נשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לייעץ, לחלוק מן הידע הרב המצוי בידינו ולהציע לכם מוצר אשר יענה באופן מיטבי על כל צרכיכם בתחום ביצוע חיוב מאובטח, יעיל ונוח של כרטיסי אשראי. 

https://japanporn.cc/tag/%e3%81%bd%e3%82%8b%e3%81%ae%e3%81%af%e3%81%b6/